O firmie

Firma powstała w 2004 roku wstępnie jako multiagencja ubezpieczeniowa, gromadząc wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie zarówno zawierania ubezpieczeń jak również likwidacji szkód.

Stąd od samego początku byliśmy nie jedynie agentem a raczej doradcą ubezpieczeniowym.

Każdy może liczyć na naszą fachową poradę i pomoc w każdej sprawie dotyczącej ubezpieczeń.

Przekalkulujemy polisę na samochód, dom, mieszkanie, firmę, życie i wszystkie inne jakie tylko będą Państwu potrzebne w większości towarzystw dostępnych na rynku.

Posiadamy również oferty pakietów dealerskich ofertowanych w salonach samochodowych.

Z czasem z pasji podróżowania zrodziła się idea dołączenia do zakresu usług biura podróży.

W tej chwili współpracujemy z sprawdzonymi organizatorami turystyki i realizujemy marzenia naszych klientów zarówno w zakresie wyjazdów własnym transportem, autokarowych jak i tych samolotowych.  Z naszego biura Klienci wyjeżdżają na wakacje w Polsce, Europie ale także w najodleglejsze i najbardziej egzotyczne zakątki świata. Oferujemy zarówno wypoczynek jak również zwiedzanie, pielgrzymki, kolonie, wyjazdy świąteczne, zimą wypady na narty. Organizujemy również wyjazdy dla grup.

To właśnie nasza elastyczność i indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta zapewnia nam stale powiększającą się ofertę i ciągle rosnącą liczbę zainteresowanych naszymi usługami.

Certyfikaty